Fotografia ślubna Tomasz Doszak

Nazywam się Tomasz Doszak i jestem fotografem, moją specjalizacją jest fotografia ślubna, a właściwie reportaż ślubny oraz artystyczne zdjęcia ślubne w plenerze.
Towarzysząc parze młodej w szczególnym dla nich dniu, staram się wykonać zdjęcia ślubne, które będą oddawały klimat i atmosferę wyjątkowego wydarzenia.
Wypracowałem własny styl pracy, który sprawia, że młoda para czuję się wyjątkowo i mam nadzieję wyjątkowy jest też efekt mojej pracy. Zdaję sobie sprawę, że zdjęcia ślubne które dla Was wykonam będą bezcenną pamiątką na całe życie. Usługi świadczę głównie na terenie Opola, Wrocławia i Katowic, ale również innych miast Polski oraz za granicą.
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i do skorzystania z moich usług.
Tomasz Doszak – fotograf na ślub.

Blog

Blog poświęcony mojej pasji i pracy – fotografii ślubnej… Ale nie tylko – zresztą sami zobaczcie.

Bajkowy ślub na zamku Moszna

Karkonosze – plener ślubny w górach

Even firmowy Lellek

Portfolio

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.

O mnie

Kilka słów o sobie samym.

Fotograf Opole

Witaj na mojej stronie internetowej poświęconej fotografii, nazywam się Tomasz Doszak i jestem fotografem z wieloletnim doświadczeniem. Pochodzę z Opola, a obecnie mieszkam na jego obrzeżach. Najczęściej wykonuję zdjęcia ślubne, ale także bardzo często fotografuję inne wydarzenia np.: eventy firmowe, sesje produktowe, zdjęcia portretowe i biznesowe.

Współpracuję od lat, między innymi z takim opolskimi markami jak:
Lellek, CB S.A., PZ Stelmach, Elektrolino, Kraft, Bizneslingua, Sindbad, Salon Urody i wiele innych. Niektóre realizacje możecie zobaczyć tutaj.

Fotografia ślubna

Tak jak wspomniałem wcześniej, bardzo często wykonuję zdjęcia ślubne, bo to właśnie fotografia ślubna to moja ulubiona dziedzina fotografii.
Lubię zdjęcia ślubne niepozowane, toteż nie ingeruje w bieg wydarzeń.
…może poza krótką sesją plenerową, którą staram się zawsze zrealizować w dniu ślubu. Na tą sesję możecie zaprosić swoich gości, rodzinę i przyjaciół.
Fotografia ślubna jest charakterystycznym rodzajem fotografii, jak żadna inna pozwala pokazać pozytywne ludzkie emocje. Od lat realizuję i rozwijam się w tym kierunku i zdaję sobie sprawę, jak dużą odpowiedzialność biorę na siebie, proponując wam wykonanie zdjęć ślubnych. Stanowią one pamiątkę na całe życie, tych chwil nie będzie dało się uchwycić po raz drugi…

Plener ślubny

Nie narzucam swojej wizji robienia zdjęć, ale z przyjemnością doradzę Wam, gdzie i jak najlepiej zrealizować sesję plenerową. Zachęcam Was do obejrzenia mojej galerii, może, któreś z zamieszczonych tam zdjęć stanie się dla Was inspiracją? Albo wręcz przeciwnie, okaże się, że oczekujecie czegoś zupełnie innego i wspólnie poszukamy jakiś nowych miejsc i pomysłów?

Jeśli podoba Ci się moje podejście i chcesz poznać mnie osobiście, zapraszam do kontaktu.


Copyright 2021 © Tomasz Doszak Fotografia
Fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, storytellers
Opole, Wrocław, Katowice, Kraków