OPINIE MOICH KLIENTÓW

O MOJEJ PRACY JAKO FOTOGRAF ŚLUBNY SĄ DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE

Opinie klientów stanowią dla mnie fundament mojej pracy jako fotografa ślubnego. Są nie tylko źródłem ogromnej satysfakcji, ale także cennym narzędziem doskonalenia mojego rzemiosła. Dzięki opiniom otrzymuję bezpośrednią informację zwrotną od par ślubnych, co pozwala mi dostosowywać się do ich oczekiwań i podnosić jakość moich usług. Dobre opinie są potwierdzeniem, że moje podejście do fotografii, zaangażowanie i dbałość o detale przekładają się na zadowolenie klientów. Są dla mnie niezastąpionym narzędziem budowania zaufania wśród przyszłych par ślubnych, które szukają profesjonalnego i pełnego pasji fotografa na jeden z najważniejszych dni w ich życiu. Zapraszam do zapoznania się z kilkoma z nich, a jeśli byłeś moim klientem i chcesz zostawić opinię to możesz to zrobić tutaj:

Opinie Google Facebook
GOSIA i KAMIL

Pełny profesjonalizm! Piękne zdjęcia z sesji i reportażu weselnego. Tomek potrafi uchwycić najważniejsze momenty w sposób bardzo naturalny. Świetna współpraca i terminowość. Bardzo polecam każdemu kto szuka najlepszego fotografa na swój ślub i nie tylko.

Jessica i Mateusz

Tomasz uwieczniał nas na zdjęciach na sesji narzeczeńskiej, na naszym ślubie oraz sesji poślubnej. Uwielbiamy jego zdjęcia za naturalność i uchwycenie prawdziwych emocji. Pełen profesjonalizm podczas pracy, na ślubie był praktycznie niezauważalny, a zdjęcia wyszły przepiękne 😀 Na plus również bardzo dobra współpraca z innymi osobami będącymi na naszym ślubie m.in. z kamerzystą. Polecamy bardzo!

BASIA i ŁUKASZ

Jakiś czas temu miałem przyjemność współpracy z Tomaszem i jesteśmy z żoną w pełni usatysfakcjonowani jego pracą!
Cechuje się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdej osoby/pary. Filmy i zdjęcia w najlepszej rozdzielczości, filmiki z drona, sesje zdjęciowe na najwyższym poziomie. Jednym słowem: Najlepszy! Wady? Brak!!

JESSICA i ŁUKASZ

Mimo iż 2020 nie jest łatwy dla nowożeńców, pan Doszak sprawił, że mogliśmy się tego dnia poczuć wyjątkowo. Podczas przygotowań służy dobrą radą dzięki czemu zdjęcia pięknie pokazują ważne dla nas osoby i momenty. Podczas sesji w plenerze panowała miła i swobodna atmosfera przez co nie czuliśmy w ogóle tremy.
Polecamy z mężem bardzo gorąco!

Gosia i PAWEŁ

Z czystym sumieniem mogę polecić Tomka Doszaka 🙂 zresztą już to zrobiłam parokrotnie, chociaż od mojego wesela minęły zaledwie 3 miesiące. Tomek to człowiek, który doskonale potrafi wyczuć moment i uchwycić niezwykle chwile:) jego obecność nie krępuje gości, sam podpowiada co najlepiej zrobić w danej sytuacji. W pracy z klientem wykazuje się niezwykłą cierpliwością – sprawdziłam to zadając milion pytań i zasypując smsami 😉 Jest bardzo sumienny i wywiązuje się z wcześniej ustalonych terminów;) Szukałam wraz z mężem fotografa, który uchwyci nas w naturalnych momentach podczas pleneru i nie zawiedliśmy się:) Zdjęcia są przepiękne! Tomku bardzo dziękujemy!

KAROLINA I ANDRZEJ

Bardzo polecamy Tomka 🙂 Cudowne zdjęcia. Podpisuję się pod poniższymi opiniami, że Tomek był praktycznie niezauważalny na naszym weselu 🙂 Mimo to sfotografował wiele pięknych chwil:) Niebanalne ujęcia – każde zdjęcie ma duszę. Super współpraca – Tomek jest bardzo pomocną i sympatyczną osobą 🙂 Bardzo dziękujemy!!!

KASIA I PIOTR

Wydaje mi się, że każda para w fotografii ślubnej szuka czegoś innego czegoś “dla siebie” gdy natknęłam się na zdjęcia Tomka od razu wiedziałam, że to jest to 🙂 Cenię fotografię Tomka przede wszystkim za wydobycie pięknych i niepowtarzalnych emocji. Za naturalność i nie “przerabianie” ich za bardzo. Za to, że nasze “pozowanie” było takie naturalne. Dziękujemy Ci bardzo za piękne zdjęcia za uchwycenie tych niesamowitych emocji na fotografiach. Po sesji narzeczeńskiej przed aparatem czuliśmy się jak ryba w wodzie – nooo może początkująca 😉 ale na pewno pomogło to w realizacji zdjęć podczas ślubu. Polecam wszystkim taką sesję naprawdę nie wyobrażam sobie sytuacji, że w dniu ślubu wpada Tomek z aparatem i dopiero się poznajemy . Wszystkim którzy mówią, że to nic takiego zero stresu itd podpowiadam, że tak nie jest 😉 Sesja plenerowa w górach to przygoda, którą będziemy pamiętać do końca życia. Cieszymy się bardzo, że zdecydowaliśmy się na Tomka wraz z ekipą. Film jest fantastyczny początkowo nie chcieliśmy w ogóle kamerzysty ale również polecamy można pośmiać się z samego siebie, a przede wszystkim nie wszystko da się ująć na jednym zdjęciu film obrazuje to rewelacyjnie. Reasumując jesteśmy bardzo zadowoleni zdjęcia i film są fantastyczne doprowadziły nas i gości do wzruszeń. Pełen profesjonalizm, a przy tym zaraźliwy optymizm i mega pozytywne podejście do życia Tomka powodują, że na pewno wrócimy na jakąś sesję i będziemy polecać wszystkim. Dziękujemy!!!

Dzięki opinii klientów otrzymuję również cenne wskazówki, co mogę poprawić lub rozwijać, by jeszcze lepiej spełniać oczekiwania. Każda pozytywna recenzja jest dla mnie motywacją do dalszego doskonalenia się w sztuce fotografii ślubnej i tworzenia niepowtarzalnych wspomnień dla par ślubnych, które zaufały mi na ten wyjątkowy dzień.

Obserwuj mnie na Instagramie
fotografia ślubna opolskie doszak 2024-logo zlote

Moje social media