O mnie

Cześć, nazywam się Tomasz Doszak i jestem doświadczonym fotografem z wieloletnią praktyką, pierwsze reportaże ślubne realizowałem 15 lat temu! Omg to już tyle lat? Zanim całkowicie oddałem się fotografii ślubnej, eksperymentowałem z różnymi dziedzinami zawodowymi, byłem między innymi fotoreporterem w kilku ogólnopolskich gazetach, grafikiem komputerowym, specjalistą marketingowym a także prowadziłem agencję reklamową.

Jednak najbardziej podobała mi się fotografia, to ona pozwoliła mi najlepiej wyrazić moją wrażliwość na piękno. Zostałem więc fotografem ślubnym i od wielu lat już towarzyszę Wam w najpiękniejszych chwilach życia. Dla mnie fotografia ślubna to nie tylko technika i umiejętności, to przede wszystkim wrażliwość na emocje i umiejętność uchwycenia ulotnych momentów. Fotografując śluby, zawsze stawiam na reportaż, starając się być “delikatnym obserwatorem emocji” i tworzyć dla par zdjęcia, które będą nie tylko wiernym, ale również artystycznym zapisem ich ważnego dnia.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio, gdzie prezentuję przykładowe reportaże ślubne i efekty sesji plenerowych. Jeśli moje fotografie przemawiają do Waszych serc, to z pewnością znajdziemy wspólny język także w kwestiach związanych z Waszym ślubem i weselem.

Jeśli poszukujecie profesjonalnego fotografa na wesele, zdecydowanie warto zainwestować w doświadczonego specjalistę. Fotografia ślubna ma dla mnie wartość sentymentalną, dlatego podchodzę do niej z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale.

Moje usługi fotograficzne świadczę głównie na terenie województwa opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego, ale bez problemu dojadę w każdy inny region Polski.

Miłego oglądania portfolio i mam nadzieję, że spotkamy się już niebawem na Waszym wyjątkowym ślubie! 😊

W życiu prywatnym (jeśli kogoś z w Was to interesuje) pełnię role męża i ojca dwójki dzieci, a chwile spędzone w rodzinnym gronie są dla mnie bardzo istotne.
Znaczącą rolę w moim życiu odgrywa sport, głównie bieganie ale również zdrowe, wegetariańskie odżywianie. To dla mnie nie tylko kwestia diety, lecz filozofia życiowa, wymagająca świadomego podejścia do wyborów żywieniowych.
Mimo tych pasji, staram się zachować umiar i dbać o równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Jestem przekonany, że życie to harmonijne łączenie różnorodnych obszarów, będąc jednocześnie wyjątkowym fotografem, oddanym mężem, zaangażowanym ojcem, biegaczem dążącym do równowagi psychicznej oraz estetą wegetariańskiego smaku.

Obserwuj mnie na Instagramie
fotografia ślubna opolskie doszak 2024-logo zlote

Moje social media